ب
ب

طراحی وب سایت-طراحی سایت بر پایه سئو

طراحی سایت بر پایه سئو نگاه و دید کلی سایت‌های بزرگ است اگر ساختار چند سایت معروف خارجی را بررسی کنید حتماً متوجه خواهید شد که طراحی سایت بر پایه سئو بوده است. طراحی سایت و سئو مسئله ای است که ...

طراحی سایت بر پایه سئو نگاه و دید کلی سایت‌های بزرگ است اگر ساختار چند سایت معروف خارجی را بررسی کنید حتماً متوجه خواهید شد که طراحی سایت بر پایه سئو بوده است. طراحی سایت و سئو مسئله ای است که کمتر در سایت های ایرانی رعایت می شود ازاین‌رو در وب سایتی می خواهیم طراحی سایت را بر پایه سئو تحلیل و بررسی کنیم.

با استفاده ترکیبی از webfonts، HTML و CSS و به حداقل رساندن تصاویر علاوه بر زیبایی به سئو خوبی دست یافته ایم.

اشتباه رایجی که برای سئو وب سایت خطرناک است و یک نوع اسپم به شمار می‌رود استفاده بیش از یک‌بار از تگ h1در صفحه اصلی سایت است سعی کنید شعار اصلی سایت را در تگ h1 تنها یک‌بار در صفحه اصلی قرار دهید. عامل دیگری که این روزها به معیارهای سئو اضافه شده طراحی سایت واکنش گرا است این در حالی است که در سال ۲۰۱۵رسماً تمامی سایت ها باید بر روی انواع دستگاه ها مانند تبلت و تلفن های همراه قابل مشاهده باشد.

علاوه بر فشرده سازی فایل ها از یک افزونه کش مناسب استفاده کنید و سعی کنید افزونه های اضافی و غیرکاربردی سایت را حذف کنید. هنگام طراحی سایت و یا طراحی قالب وردپرس حتماً مکان های خاصی را برای درج کلمات کلیدی اصلی سایت به صورت هدفمند و ثابت قرار دهید.

مورد دیگری در سئو و طراحی سایت اهمیت دارد ارائه محصولات و خدمات اصلی در صفحه اصلی سایت است به گونه ای طراحی شود که لینک های اصلی سایت به سادگی برای کاربران سایت در صفحه اصلی در دسترس باشد.

حتماً سایت را به گونه ای طراحی کنید که از بالا ابتدا منو و بخش اصلی سایت لود شود و بعد ستون کناری، این مورد در سئو سایت شما بسیار تأثیر گذار خواهد بود در حالی که در بسیاری از طراحی ها سایت به این نکته توجهی نمی‌شود.

شناسه مطلب : 425|
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار : 0
انتشار یافته : 0
نظر شما
نام: *
 
ایمیل :
 
نظر شما: *
 

           

 

میدان هفت تیر،خیابان کریمخان،خیابان خردمند شمالی،پلاک 105
تلفن: 88346241-021 | 88347468-021 | 88348918-021 | 88348469-021 | 88347873-021 | فکس: 88347873-021
info@dsi.co.ir | www.dsi.co.ir